Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
403 hodnocení
5
395x
4
8x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Trubičky i kuličky jsou mňamózní, chutnají celé vesnici, mohu jen doporučit.
Děkujeme moc za tak hezký slova ! Doufáme, že neobjednáváte naposledy :)
Trubičky jsou výborné,určitě zakoupím znovu.
Děkujeme za pozitivní slova ! Budeme se těšit na Vaši další objednávku :)
Štěpánka
+ Rychlé dodání, perfektní komunikace, skvělé produkty
Děkujeme za kladnou recenzi. :)
V tomto obchodě jsem objednávala poprvé, protože v obchodě, kde objednávám jablečné trubičky pravidelně, je neměli skladem. Objednávka byla vyřízena bezvadně a navíc za lepší cenu.
Děkujeme ! Budeme rádi, když znovu objednáte :)
Štěpánka
+ Rychlá reakce a dodání
Doporučuji, vysoká kvalita zboží i služeb!
Děkujeme za pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme :)
Štěpánka
Vše přišlo v pořádku. V perfektní kvalitě.
Děkujeme, vaše spokojenost je pro nás důležitá :)
+ výborné trubičky
+ dobrá cena
Děkujeme. Doufáme, že nenakupujete naposled ! :)
Rychlé dodání, vše ok.
Bse vooradku
Super super super
To nás těší !! :)
Vše v pořádku
Díky za zpětnou vazbu !
Rychle dodani
Rychlost je naše priorita :) děkujeme
+ rychlé vyřízení objednávky
+ skvělá komunikace
nic
Vážíme si toho, děkujeme :)
Štěpánka
Rychle doručení. Moc dobré.
Děkujeme paní Martino. Jsme moc rádi, že Vám naše produkty šmakují :)
+ Rychle doruceni a výborná výrobky
Děkujeme za vaši příjemnou recenzi. :)
+ Rychlá komunikace
+ Při chybně zaslaném produktu, obratem poslali správný i s dárkem navíc
Děkujeme moc. Doufáme, že opět objednáte :)
Štěpánka
+ Rychlé dodání a trubičky chutnají celé rodině.
- Nic
Děkujeme. Jsme rádi, že Vám naše produkty chutnají a doufáme, že neobjednáváte naposled :)
Štěpánka
+ Jablečné trubičky jsou vážně chutné, jemné, vláčné a co tu budu vymýšlet, jsou prostě žravé
- Nevýhoda? Žádná. Vlastně jo, je jich málo, musím zase objednat, protože zmizely na jeden zátah
Děkujeme moc paní Lenko za pochvalu. Jsme rádi, že Vám chutná. Mrzí nás, že mají naše produkty tendenci mizet. Příště doporučujeme zásobu pro případ nouze :)
Přejeme hezký den.
Štěpánka
Zatím větší zkušenosti nemám, ale ta první byla výborná. Objednávka přišla rychle.
Děkujeme za zpětnou vazbu. Budeme se snažit, aby i vaše další objednávka přišla rychle :)
Štěpánka
Rychlé dodání