Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
403 hodnocení
5
395x
4
8x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Výborné trubičky, rychlé dodání a dárek
Děkujeme, doufáme, že opět objednáte :)
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
Trubičky naprosto skvele! Moc chutné, rychle doručení a budu objednávat znovu. Vsem nasim detem i jejich kamarádům moc chutnaji. Skvěle zdravé mlsání!
HB
Hana Bučková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
Velmi rychlé doručení, výborná kvalita.
Objednám znovu.
rychlé jednání
+ Rychlé dodaní
Všechno zboží co jsem objednala je velmi chutné. Vyhovuje i jeho cena, doporučuji jako zdravou svačinku pro školáčky.
Děkujeme, Budeme se těšit na další nákup :)
LH
Lenka Hejdukova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Rychle dodání, dáreček, velice dobře trubičky, určitě znovu objednam
L
Lucie N.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Vše dodáno rychle,bez problémů. V zásilce přiložen i drobný dárek, moc milé. Děkuji a doporučuji.
+ Vynikající produkty
Děkujeme ! Budeme rádi, když znovu objednáte :)
Štěpánka
Skvělé a chutné produkty, rychle dodání.
Děkujeme za pozitivní slova ! :)
Rychle dodání, pečlivě zabaleno.
Děkujeme ! Doufáme, že znovu objednáte :)
Štěpánka
Zatím první zkušenost. Vše naprosto výborné.
Děkujeme ! Doufáme, že neobjednáváte naposledy :)
Štěpánka
J
Jindra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Vše dodáno včas.Chutnají všem👏
JI
Jitka Ingrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Vše v pořádku
Jsme rádi, že jste byla spokojená :)
D
Dani
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2025
Rychlé dodání a bezkonkurenční chuť, velice doporučuji a objednáme určitě zas!
+ Super
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2025
Jsem velmi spokojená, vše přehledné, rychlé jednání, produkty výborné.
SV
Simona Vondráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2025
Výborné zdravé mlsání. Nám moc chutnají. Rychle mizí. Děkujeme.
Dodání rychlé spolehlivé, prostě super
Moc děkujeme za pozitivní slova ! :)