Lyofilizovaný ananas 15g
Zdravé mlsání
Vhodné na cesty
Zdravá svačina do školy
Šetrná ruční výroba
Detailní popis produktu
Lyofilizovaný ananas 15g
Šetrně lyofilizovaný ananas
Složení:
100% ananas, země původu ovoce: Vietnam
Skladování:
Minimální trvanlivost je 12 měsíců.
Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Skladujte a uchovávejte v suchu.
Země původu:
Vietnam
![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobky bez palmového tuku |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Energetická hodnota: | 1574kJ/382kcal |
| tuky: | 0,1g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 0,1g |
| sacharidy: | 89,4g |
| z toho cukry: | 53g |
| vláknina: | 17g |
| bílkoviny: | 3,2g |
| sůl: | 0g |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.