Jablečné křížaly 100g - česká jablka
Detailní popis produktu
Česká jablka ve své nejčistší, šetrně usušené podobě.

Naše jablka pocházejí z českých sadů z Podhůří Jeseníků nebo Jižní Moravy, kde dozrávají do své plné sladkosti a jemnosti. Čerstvé plody od českých sadařů si sami přebíráme, pečlivě umýváme a ručně krájíme. Máme tak absolutní kontrolu nad tím, že se do sušárny dostanou jen ty nejlepší kousky.
Jablka jsou odedávna symbolem zdraví, a to právem. Jsou bohatým zdrojem rozpustné vlákniny (pektinu), která je klíčová pro správné fungování metabolismu a stabilní hladinu cukru v krvi. Obsahují také důležité antioxidanty (kvercetin) a vitamín C, které chrání vaše tělo i mysl. Výsledkem je tak prémiová svačina, která v sobě nese poctivost české zahrady a maximální nutriční sílu.

Sušené, přesto šťavnaté.
Jablka si sušíme sami šetrně při teplotách do 42 °C, bez špetky přidaného cukru, siřičitanů či jiných konzervantů. Na produkci jednoho kilogramu našich sušených jablek spotřebujeme zhruba 7 až 9 kilogramů čerstvého ovoce, podle konkrétní odrůdy.
Díky této RAW metodě si plátky uchovávají svou přirozenou vůni, lehkost a jsou koncentrovanou porcí energie v té nejčistší formě.

Složení:
100% jablka z českých sadů
Skladování:
Minimální trvanlivost je 12 měsíců.
Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Skladujte a uchovávejte v suchu.
Země původu:

![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobky bez palmového tuku |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Energetická hodnota: | 1252kJ/296kcal |
| tuky: | 0,4g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 0,04g |
| sacharidy: | 68,1g |
| z toho cukry: | 56,3g |
| vláknina: | 12,1g |
| bílkoviny: | 0,6g |
| sůl: | 0,06g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.