Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
403 hodnocení
5
395x
4
8x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LL
Ludmila Lamošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2025
Velké balení jablečných trubiček (500 ks) - vynikající a co se týká obchodu, balení i odeslání vše v naprostém pořádku = 5 hvězdiček .
Pouze dodání přes Zásilkovnu - krabice rozbitá a jak se s ní házelo, tak z poloviny trubiček odpadla jogurtová poleva, takže jsem v krabici dostala polovinu trubiček s odpadlou polevou a vespod opadaná drť z ní. Škoda, tak vynikající výrobek naprosto pokazí dopravce ......
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2025
Vše bez chybičky!!!! (Zboží, Zásilkovna....Brzy objednáme znovu!)
JP
Jana, Plzeň
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2025
Za obchod vše perfektní, jen Zásilkovna tentokrát vázla - balík (3 velká balení trubiček) přišel déle než po týdnu... Ale obchod vše odeslal včas, tedy dávám 5 hvězdiček. Trubičky jsou skvělé. Jen bych doporučila dát na obal viditelněji název výrobce a kontakt na e-shop - zákazníci se jen pohrnou... I když zase, aby na nás zbylo!
+ Vše bylo hezky zabalené, objednávala jsem už podruhé a vše bylo v pořádku
Velké díky :)
RŠ
Renáta Šauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2025
RYCHLÉ DODÁNI A DOBRÉ CHUTNÁNÍ
+ Rychlost
To nás těší :)
+ Je to v místě bydliště.
+ Vše proběhlo naprosto v pořádku. Rychlost doručení na jedničku a skvělý výběr produktů.
Děkuji za vše! Ráda příště objednám zase.
Děkujeme moc paní Renato. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.
Štěpánka
+ Nadmíru spokojeni.
Doporučuji.
Děkujeme !! :)
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2025
Vynikajici vyrobky, vubec te vyborne chuti nejde odolat :-)
Rychle dodani zdraveho mlsani.
Děkujeme, vážíme si toho .)
+ Skvělá chuť
+ Dobrá cena
Díky za zpětnou vazbu :)
Štěpánka
+ rychlé jednaní
Výborné produkty, skvělá komunikace, rychlé dodání
Děkujeme paní Jano :)
Š
Šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
žádný problém k řešení nenastal. Ochutnali jsme další chutě, předtím jsme znali jen jablečné a vše nám chutná.
F
Franz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
Spokojenost. Konečně přímo od výrobce, dříve jsem nakupoval v různých e-shopech mnohdy za velmi vysoké ceny. Trubičky s černým rybízem - výborný.
Rychlost dodání, skvělé zboží
To nás těší :)
L
Lýdia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2025
Som maximálne spokojná. Všetko super. Určite nakúpim zas.
+ bezproblémové objednání, bleskové dodání, objednáváme pravidelně
Děkujeme, jste skvělí !
Štěpánka :)
ET
Eva Tomanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2025
Velice spokojená