Datle Medjool Premium 500g
Detailní popis produktu
Královské Medjool datle ve své nejčistší, přirozené sladké podobě.

Naše datle odrůdy Medjool pocházejí z vyhlášených oblastí Íránu, kde mají ideální podmínky pro svůj růst. Sklízí se v momentě, kdy jsou plně uzrálé, a díky šetrnému zacházení si uchovají veškerou vláčnost a šťavnatost. Jsou tak 100% přírodní, bez přidaného cukru, konzervantů či olejů.
Jsou vynikajícím zdrojem okamžité přirozené energie, kterou tělo dokáže efektivně využít díky vysokému obsahu vlákniny. Jsou doslova nabité draslíkem, hořčíkem a vitamíny skupiny B, které podporují nervovou soustavu a soustředění. Výsledkem je tak zdravá přírodní sladkost, která pracuje pro vaši vitalitu a dokáže nahradit dezerty plné nezdravých cukrů.
Čím jsou datle Medjool unikátní?
Oproti běžným datlím, které jsou malé a často tuhé, Medjool jsou větší, mají tenkou slupku a velmi masitou dužinu. Jejich chuť připomíná kombinaci karamelu a medu. Jsou také velmi populární ve sladké kuchyni, kde jejich přírodní sladkost dokáže nahradit rafinované cukry.

Sušené, přesto šťavnaté.
Odrůda Medjool vyžaduje specifickou péči. Klíč k jejich šťavnatosti leží v přirozeném dozrávání přímo na palmě. Slunce z nich pomalu odpařuje vodu, čímž se v plodu přirozeně koncentrují cukry a minerály, aniž by dužina ztvrdla. Po sklizni procházejí datle pouze šetrným očištěním a tříděním. Neprocházejí žádným průmyslovým dosušováním nebo konzervačními procesy.
Výsledkem je 100% čistý plod, který si díky RAW kvalitě uchovává svou typickou „vazkou“ texturu. Když do nich kousnete, ucítíte jemnou slupku a následně masitou, vláčnou dužinu, která je koncentrovanou porcí živin v té nejstravitelnější formě.

Složení:
100% sušené datle Medjool, země původu: Írán
Skladování:
Minimální trvanlivost je 12 měsíců.
Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Skladujte a uchovávejte v suchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobky bez palmového tuku |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Energetická hodnota: | 1129kJ/269kcal |
| tuky: | 0,2g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 0g |
| sacharidy: | 76g |
| z toho cukry: | 66g |
| vláknina: | 7,5g |
| bílkoviny: | 1,7g |
| sůl: | 0,008g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.