Sušené hrušky 100g - české ovoce
Detailní popis produktu
České hrušky ve své nejčistší, šetrně usušené podobě.

Naše hrušky pocházejí z českých sadů, kde dozrávají do své plné sladkosti a jemnosti. Čerstvé plody od českých sadařů si sami přebíráme, pečlivě umýváme a ručně krájíme. Máme tak absolutní kontrolu nad tím, že se do sušárny dostanou jen ty nejlepší kousky.
Hrušky jsou výjimečné především svým vysokým obsahem draslíku a organických kyselin, které napomáhají k udržení vnitřní rovnováhy a čistoty organismu. Jsou přirozeně bezlepkové a velmi šetrné k zažívání, což z nich dělá ideální svačinu pro citlivé žaludky i pro děti. Výsledkem je tak prémiový kousek ovoce, který skvěle chutná a zároveň přirozeně podporuje vaši vitalitu.

Sušené, přesto šťavnaté.
Veškeré sušení probíhá šetrně při teplotách do 42 °C, bez špetky přidaného cukru, siřičitanů či jiných konzervantů. Na produkci jednoho kilogramu našich sušených hrušek se použije zhruba 5 až 6 kilogramů čerstvého ovoce.
Díky této RAW metodě si hrušky uchovávají svou přirozenou barvu, neuvěřitelnou měkkost a jsou koncentrovanou porcí energie v té nejčistší a nejstravitelnější formě.

Složení:
100% hrušky z českých sadů
Skladování:
Minimální trvanlivost je 12 měsíců.
Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Skladujte a uchovávejte v suchu.
Země původu:

![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobky bez palmového tuku |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Energetická hodnota: | 984kJ/235kcal |
| tuky: | 0,5g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 0,5g |
| sacharidy: | 59,5g |
| z toho cukry: | 59,5g |
| vláknina: | 12,6g |
| bílkoviny: | 1,9g |
| sůl: | 0g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.