Sušené slivky Premium 500g
Podrobný popis
České slivky v ich najčistejšej, prirodzene sladkej podobe.

Naše slivky pochádzajú z Veľkých Bielovíc na Južnej Morave, kde majú dostatok času dozrieť. Zberá sa až v momente, keď sú maximálne zrelé, vďaka čomu v sebe koncentrujú plnú, ľahko navinulú chuť, ktorú poznáme z detstva.
Slivky sú oddávna cenené pre svoj mimoriadny obsah vlákniny a sorbitolu, ktoré spoločne tvoria neprekonateľný tím pre vaše trávenie a prirodzený detox. Sú bohatým zdrojom antioxidantov a vitamínov skupiny B, ktoré podporujú nervovú sústavu a psychickú pohodu. Výsledkom je tak prémiový kúsok ovocia, ktorý skvele chutí a zároveň sa stará o vašu vnútornú rovnováhu.

Sušené, napriek tomu šťavnaté.
Všetky sušenia prebieha šetrne pri nízkych teplotách bez použitia siričitanov, cukru alebo olejov pre umelý lesk. Na produkciu jedného kilogramu sušených sliviek spotrebujeme zhruba 4 až 5 kilogramov čerstvého ovocia.
Vďaka tejto RAW metóde si slivky uchovávajú svoju prirodzenú mäkkosť, šťavnatú textúru a sú koncentrovanou dávkou energie v tej najčistejšej forme.

Zloženie:
100% sušené slivky, krajina pôvodu: Česká republika
Skladovanie:
Minimálna trvanlivosť je 12 mesiacov.
Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.
Skladujte a uchovávajte v suchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výrobky bez palmového tuku a oleja |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Energetická hodnota: | 1003kJ/238kcal |
| tuky: | 0,3g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 0 |
| sacharidy: | 53g |
| z toho cukry: | 39g |
| vláknina: | 7g |
| bílkoviny: | 1,8g |
| sůl: | 0g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.