Sušené marhule Premium 500g
Podrobný popis
České marhule v ich najčistejšej, prirodzene sladkej podobe.

Naše marhule pochádzajú z Veľkých Bielovíc na Južnej Morave, kde sa ovocie žne zásadne v čase plnej zrelosti. Vďaka tomu máme istotu, že plody dosiahli svoju maximálnu nutričnú hodnotu a sladkosť, ktorú im dalo letné slnko.
Marhule sú preslávené predovšetkým vysokým obsahom beta-karoténu (provitamínu A) pre zdravý zrak a silnú imunitu. Sú ale tiež doslova nabité draslíkom a ďalšími minerálmi ako železo alebo horčík. Výsledkom je tak prémiový kúsok českého ovocia, ktorý skvele chutí a zároveň aktívne pracuje pre vaše zdravie a vitalitu.

Sušené, napriek tomu šťavnaté.
Všetko spracovanie a sušenie prebieha šetrne pri nízkych teplotách, bez štipky pridaného cukru, siričitanov či akýchkoľvek iných konzervantov. Na produkciu jedného kilogramu našich sušených marhúľ sa použije zhruba 5 kilogramov čerstvého ovocia.
Vďaka tejto RAW metóde si marhule uchovávajú svoju prirodzene tmavú farbu, neuveriteľnú mäkkosť a sú koncentrovanou porciou živín v tej najstráviteľnejšej forme.

Zloženie:
100% sušené marhule, krajina pôvodu ovocia: Česká republika
Skladovanie:
Minimálna trvanlivosť je 12 mesiacov.
Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.
Skladujte a uchovávajte v suchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výrobky bez palmového tuku a oleja |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Energetická hodnota: | 1020kJ/243kcal |
| tuky: | 0,5g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 0g |
| sacharidy: | 61g |
| z toho cukry: | 53g |
| vláknina: | 7,3g |
| bílkoviny: | 3,4g |
| sůl: | 0g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.