Jablečné kuličky natural RAW (32g)
Detailní popis produktu
Síla přírody ve své nejčistší podobě.

Základem našich kuliček jsou prvotřídní česká jablka s certifikací SISPO, která zaručuje šetrné pěstování s minimálním využitím chemických postřiků a umělých hnojiv. Samotná jablka si poté sami čistíme, drtíme a sušíme.
Šetrně usušené a plné živin
Jablka sušíme v nízkotepelné sušičce, kde teplota nepřekročí hranici 42℃. Ovoce si tak zachová svoji maximální nutriční hodnotu. Po šetrném usušení přidáváme bezlepkové BIO ovesné vločky s klíčky. Klíčky jsou tou nejhodnotnější částí zrna, díky nim jsou kuličky lehce stravitelné a přirozeně bohaté na vápník, železo a hořčík.
V 5 kuličkách použijeme zhruba 200g čerstvého ovoce. Získáte tak sytou, čistou energii, která vás podrží během náročného dne, aniž by zatížila váš žaludek!

Složení:
sušená jablečná dřeň 70%, bio ovesné vločky s klíčky bez lepku 13%, bio kukuřičná mouka 8%, bio rýžový sirup 8%, kokos 1%.
* alergeny jsou v textu zobrazeny tučně

Skladování:
Minimální trvanlivost je 12 měsíců.
Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Skladujte a uchovávejte v suchu.
Země původu:

![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jablečné kuličky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Energetická hodnota: | 1170kJ/278kcal |
| tuky: | 2,6g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 2,4g |
| sacharidy: | 50,6g |
| z toho cukry: | 31,7g |
| vláknina: | 7,8g |
| bílkoviny: | 3,5g |
| sůl: | 0,01g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.