Jablkové guľôčky prírodné RAW (32g)
Podrobný popis
Sila prírody vo svojej najčistejšej podobe.

Základom našich guličiek sú prvotriedne české jablká s certifikáciou SISPO, ktoré zaručuje šetrné pestovanie s minimálnym využitím chemických postrekov a umelých hnojív. Samotné jablká si potom sami čistíme, drvíme a sušíme.
Šetrne usušené a plné živín
Jablká sušíme v nízkotepelnej sušičke, kde teplota neprekročí hranicu 42℃. Ovocie si tak zachová svoju maximálnu nutričnú hodnotu.Po šetrnom usušení pridávame bezlepkové BIO ovsené vločky s klíčkami. Klíčky sú tou najhodnotnejšou časťou zrna, vďaka nim sú guličky ľahko stráviteľné a prirodzene bohaté na vápnik, železo a horčík.
V 5 guličkách použijeme zhruba 200g čerstvého ovocia. Získate tak sýtu, čistú energiu, ktorá vás podrží počas náročného dňa bez toho, aby zaťažila váš žalúdok!

Složení:
sušená jablečná dřeň 70%, bio ovesné vločky s klíčky bez lepku 13%, bio kukuřičná mouka 8%, bio rýžový sirup 8%, kokos 1%.
* alergeny jsou v textu zobrazeny tučně

Skladovanie:
Minimálna trvanlivosť je 12 mesiacov.
Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.
Skladujte a uchovávajte v suchu.
Krajina pôvodu:

![]()
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jablčné guličky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Energetická hodnota: | 1170kJ/278kcal |
| tuky: | 2,6g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 2,4g |
| sacharidy: | 50,6g |
| z toho cukry: | 31,7g |
| vláknina: | 7,8g |
| bílkoviny: | 3,5g |
| sůl: | 0,01g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.