Jablečné kuličky s jogurtovou polevou a kokosem (32g)
Detailní popis produktu
Síla přírody v lahodné polevě.

Základem našich kuliček jsou prvotřídní česká jablka s certifikací SISPO, která zaručuje šetrné pěstování s minimálním využitím chemických postřiků a umělých hnojiv. Samotná jablka si poté sami čistíme, drtíme a sušíme.
Šetrně usušené a plné živin
Jablka sušíme v nízkotepelné sušičce, kde teplota nepřekročí hranici 42℃. Ovoce si tak zachová svoji maximální nutriční hodnotu. Po šetrném usušení přidáváme bezlepkové BIO ovesné vločky s klíčky. Klíčky jsou tou nejhodnotnější částí zrna, díky nim jsou kuličky lehce stravitelné a přirozeně bohaté na vápník, železo a hořčík. Dále přidáme BIO kukuřičnou mouku, rýžový sirup a nakonec namočíme v lahodné polevě a posypeme kokosem.
Ve 4 kuličkách použijeme zhruba 200g čerstvého ovoce. Získáte tak sytou svačinku plnou vlákniny, která vás podrží během náročného dne, aniž by zatížila váš žaludek!

Složení:
sušená jablečná dřeň 60%, bio ovesné vločky s klíčky bez lepku 11%, bio kukuřičná mouka 6%, bio rýžový sirup 10%, jogurtová poleva 20% (cukr, plně ztužený rostlinný certifikovaný tuk z trvale udržitelných zdrojů (palmojádrový, palmový a shea), sušené mléko odstředěné, sušená syrovátka, sušený jogurt (1,6%), emulgátor (sójový lecitin), regulátor chuti (kyselina citrónová), aroma, jedlá sůl), kokos 3%.
* alergeny jsou v textu zobrazeny tučně

Skladování:
Minimální trvanlivost je 12 měsíců.
Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Skladujte a uchovávejte v suchu.
Země původu:

![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jablečné kuličky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Energetická hodnota: | 1414kJ/336kcal |
| tuky: | 4,6g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny: | 3,44g |
| sacharidy: | 70,6g |
| z toho cukry: | 42,7g |
| vláknina: | 6,8g |
| bílkoviny: | 3,6g |
| sůl: | 0,01g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.